Bezpečnostní zábrany Boplan 

BEZPEČNOSTNÍ ŘEŠENÍ PRO KAŽDOU KONKRÉTNÍ APLIKACI

 

Společnost BOPLAN® navrhuje, vyvíjí a vyrábí udržitelnou a vysoce účinnou ochranu proti pádu a nárazu pro nejnáročnější prostředí. Všechny naše bezpečnostní výrobky mají jediný cíl: ochranu osob, vozidel, budov a infrastruktury. Pro výrobu našich bezpečnostních produktů používáme výhradně vysoce kvalitní a velmi výkonné plasty, které svými vlastnostmi dalece převyšují tradiční materiály.

HLAVNÍ PŘEDNOSTI BEZPEČNOSTNÍCH ZÁBRAN BOPLAN:

 

  • Pružný polymer s aktivní tvarovou pamětí: Systém FLEX IMPACT® byl speciálně navržen tak, aby absorboval sílu uvolněnou při srážce s těžkým vozidlem, jako je například 4,5tunový vysokozdvižný vozík. V případě nárazu se materiál jednoduše ohne a po nárazu se opět vrátí do původního tvaru. Na rozdíl od ocelové konstrukce, která zůstane promáčknutá a poškozená, ochrana proti nárazu FLEX IMPACT vypadá, jako by se nikdy nic nestalo. 
  • Pevné jako ocel, lehké jako plast
  • Dlouhá životnost + nízké náklady na údržbu = úspora nákladů
  • Při nárazu nedojde k poškození barvy prvku: Bezpečnostní zábrany FLEX IMPACT® jsou vyrobeny z polymerů, které jsou barevné až do samého jádra. 
  • Žádné poškození podlahy v případě kolize: Při nárazu do některého z našich bezpečnostních výrobků FLEX IMPACT® bude síla nárazu pohlcena pružným polymerem a následně rozložena do celého objemu bezpečnostního sloupku nebo bezpečnostního oplocení. Síla nárazu se tak již nebude soustředit na základnu. To zajistí, že výrobky FLEX IMPACT budou mít mnohem delší životnost a budou mnohem lépe odolávat nárazům bez poškození podlahy.
  • Snadná instalace, kterou zvládnete i vlastními silami stejně jako 80 % našich zákazníků
  • Odolnost vůči chemikáliím, ohni, UV záření. Nepodléhá korozi.
  • Recyklovatelný a s nízkou ekologickou stopou

 

 

BEZPEČNOSTNÍ SYSTÉMY NASAZENÉ PO CELÉM SVĚTĚ
Modulární bezpečnostní systémy BOPLAN® jsou nejinovativnější na trhu a chrání řadu průmyslových budov, skladů, továren, letišť, vrtných plošin a (petro)chemických areálů po celém světě. Pro každou specifickou aplikaci máme bezpečnostní řešení.

 

NA VRCHOLU S BELGICKÝM VÝROBKEM
Díky naší vášni pro kvalitu a touze po inovacích jsme se stali lídrem v oblasti bezpečnosti práce. Všechny bezpečnostní výrobky a systémy BOPLAN® splňují nejpřísnější normy.

Kontaktujte odborného poradce

KONTAKTY