KIMLA na MSV 2023

S radostí vás zveme na největší událost roku v oblasti strojírenství – Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně 10. - 13. 10. 2023.

I v letošním roce KIMLA se spoluvystavovatelem ORCA machines představí to nejlepší z CNC strojů:

Letos jsme naši prezentaci navíc rozšířili o skvělý bar!

Najdete nás na stánku č. 17 v Pavilonu B.

Těšíme se na vaši návštěvu!

 

KIMLA - Špičkový výrobce CNC strojů a řezacích laserů

KIMLA je jedinou společností v Polsku, která vyvíjí a vyrábí výjimečně výkonné, rychlé, stabilní a uživatelsky přátelské CNC obráběcí stroje. S více než 25 lety zkušeností se stala průkopníkem v oblasti kovoobrábění. KIMLA instalovala více než 3500 strojů, neustále provádí výzkum a vývoj nových řešení a dosahuje nejvyššího výkonu na trhu.

KM CNC s.r.o. je jediným distributorem značky KIMLA pro Českou a Slovenskou republiku. Kromě dodávky strojů zajišťujeme také instalaci, záruční a pozáruční servis, podporu při financování a dodávky náhradních dílů ve velmi krátké reakční době.

 

ORCA machines s.r.o.

Společnost ORCA machines s.r.o. byla založena roku 2013 jako obchodně výrobní společnost. Jedná se o ryze českou společnost, jejímž hlavním zaměřením jsou od počátku CNC laserové řezací stroje, které byly s přibývajícími požadavky zákazníků doplněny o další laserové technologie, ohraňovací lisy, tabulové nůžky a bezpečnostní flexibilní zábrany belgického výrobce BOPLAN. Součástí služeb je také servis CNC strojů na území celé ČR a SR.